„HOTEL MARIGOLD”

Zachęciła mnie do obejrzenia tego filmu sama reklama w prasie jako dobry angielski humor, który znamy z Dzienników Bridget Jones itp. usiadłem i obejrzałem. Reklamowany jako komedia co spowodowało moje nastawienie. Okazało się jednak iż tak do końca mi do śmiechu nie było. Zbudowana historia taka schematyczna przewidywalna w krajobrazach biednych Indii. Miłość, starość, sprawy do załatwienia …. wszystko tak jak trzeba bezpiecznie bez zaskoczenia widza. Reżyser John Madden nie trzęsie nami i nie wychodzi po za schematy. Nie wiem czy to dobrze czy tez źle.

Historia grupki przypadkowych starszych ludzi, którzy chcą zmienić swoją starość przez pobyt w luksusowym ośrodku w Indiach. Wpłacają pieniądze i siadają w samolot. Później się okazuje, iż folder reklamujący owy przybytek był wyretuszowany a opis nad wyraz przesadzony. W tedy zaczynają się różne historie przypisane danym postacią. .

Film jest ratowany przez wspaniałych aktorów grających w tym obrazie. Stara dobra szkoła aktorska powoduje, ze te postacie są naprawdę zjadliwe i wzbudzają w nas różne emocje. Dla nich można Hotel zobaczyć. Niepotrzebnie także trwa on aż dwie godziny, co w którymś momencie już powoduje znużenie i ja osobiście już się irytowałem i chciałem znać zakończenie. .

Film jest średni, moim zdaniem daleko mu jednak do „Dzienników…” czy tez „Goło i Wesoło”. Jeżeli jednak chcecie zobaczyć tych aktorów to zapraszam do obejrzenia. .

Po prostu tylko dobry.

Jedna myśl na temat “„HOTEL MARIGOLD”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s