„W FINALE BLOG DAY 2012”

Otrzymałem informację, że https://bierkisztuki.wordpress.com/ zakwalifikował się do finału konkursu Blog Day 2012! Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się w najbliższy piątek, 31 sierpnia, o godzinie 17.00 w sali konferencyjnej w Pasażu Grunwaldzkim. Jak na krótki okres istnienia tego bloga to nie lada wyróżnienie. Z kilkudziesięciu blogów ten znalazł się w 20 finalistów. To już jest mały sukces.

Jury o blogu:

dr Bartłomiej Łódzki (medioznawca z Dolnośląskiej Szkoły Wyższej):  Niebanalne zdjęcia, intrygujące kadry, ciekawe przemyślenia o sztuce. Autor poszukuje, jak sam pisze, ciekawostek świata. Temat wydaje się zatem studnią bez dna. Blog pozwala spojrzeć na sztukę z różnych perspektyw.

Ewelina Kodzis (blogerka – laureatka zeszłorocznego konkursu):  Żeby napisać dobrą recenzję filmu, warto ten film najpierw zobaczyć. Wydawałoby się, że to oczywiste, jednak w praktyce nie zawsze to tak wygląda. Na szczęście Przemysław Mielczarski, autor blogu Bierki sztuki, trzyma się tego tradycyjnego, sprawdzonego sposobu…

Lucyna Róg (dziennikarka wrocławskiej Gazety Wyborczej) : Autor nie tylko recenzuje filmy czy książki, ale także dzieli się swoimi odkryciami. Blog szczery, w którym nie wyczuwam pozy na nie-wiadomo-jak-świetnego-recenzenta, co zawsze razi mnie na podobnych blogach.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s