„SPADAJ TATO”

Oglądam więcej filmów, niż o nich piszę. Staram się wybierać te o których uważam że warto napisać. Wiele pomijam, gdyż nie mam ochoty wchodzić na bloga i poświęcać im czas. W tym przypadku jednak chciałem zabrać głos – głos widza. „Spadaj Tato” należy do tych filmów, o których nie mam zamiaru pisać. Jednak jeżeli po raz kolejny robi się z widzów kretynów, to musiałem kilka słów wyskrobać na tym blogu.

Kolejna komedia, która wychodzi z Adamem Sandlerem w roli głównej – ja się pytam o co chodzi?!

Przemęczyłem się prawie dwie godziny by zobaczyć tą komedię, reklamowaną jako wulkan śmiechu, to jest wulkan ale kretynizmu! Czy naprawdę ktoś myśli, ze widz to dosłownie mówiąc DEBIL ??? Film jest żenujący, paskudny, wulgarny …. tanie chwyty które niby mają śmieszyć, mają odwrotne działanie. Nawet nie mam ochoty pisać o samej fabule, gdyż po prostu jest kolejną brednią z tym aktorem w roli głównej.

Ktoś powie – ale się czepia !!!

Tak, czepiam się i uważam że mam do tego prawo. Jeżeli Ja poświęcam na to co czas, to mam później wyrazić swoją opinie na ten temat. Zastanawiam się, dlaczego takie filmy w ogóle się produkuje? W samych Stanach Zjednoczonych zebrał lawinę beznadziejnych recenzji, nie mówiąc już o Europie. Oglądając coś takiego, wydaje się że producenci uważają, iż widz to głupek i wszystko łyknie, że każda minuta będzie dla niego śmieszna, bo ktoś coś wymyślił mało inteligentnego.  To naprawdę jest wkurzające! Powiem szczerze, już dawno tak mnie takie podejście nie zdenerwowało. Wiem, nikt mnie nie zmusza do oglądania takich filmów. Sam na własną odpowiedzialność to zobaczyłem i po prostu stwierdzam, wręcz jestem pewny że już nigdy nie sięgnę po film z tym aktorem w roli głównej. Widać brak mu pomysłów na coś na wyższym poziomie humoru. Tandeta, tandeta, tandeta ….

Ja straciłem dwie godziny, Ty może będziesz się na tym bawił – twój wybór. „Spadaj Tato” to dla mnie po prosu żenada i obraza widza, że takie coś serwuje mi się jako komedię na dobre spędzenie czasu. Widocznie Sandler lubi zbierać baty za swoje filmy, bo to mu wychodzi najlepiej.

Dno.

4 myśli na temat “„SPADAJ TATO”

    1. Śledzę Twojego bloga i dość często przez to mogę zobaczyć ciekawy film – za co dziękuję. Jeśli chodzi o ten kolejny z Adamem to zgadzam się z autorem wpisu. Widziałam przypadkiem, bo dostałam bilety do kina. Nieświadoma poszłam i szybko wyszłam. Nigdy nie wychodziłam z kina w trakcie seansu. Tym razem to zrobiłam. Kit i tyle.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s