ŻYWIEC MĘSKIE GRANIE 2014 … CZAS ZACZĄĆ !!!

 

 

 

mĘSKIE GRANIE

 

Jednym zdaniem – zaczyna się na nowo 26 czerwca w Sopocie szaleństwo męskiego grania. A oto skład tegorocznych artystów:

Patrząc na te nazwiska, można już teraz stwierdzić, iż będzie różnorodnie i ciekawie. Różne głosy, różne style muzyczne, indywidualności łączą się w jedno, by stanąć na jednej scenie pod batutą Katarzyny Nosowskiej. Przez te wszystkie lata widać jak ten projekt się zmienia i ewaluuje. Ciężko zaszufladkować to wydarzenie jakim jest Męskie Granie, które z roku na rok nas słuchaczy zaskakuje. Na kilku scenach, w kilku miastach zderzają się ze sobą różne wrażliwości muzyczne, tworząc nowe inspiracje, by ukazać coś czego nie było. Współpraca takich artystów, można napisać, iż pozostawia pewną muzyczną kronikę przekroju stylów połączonych w jedno ciało. Raz w roku, w kilku miastach – Sopot, Kraków, Poznań, Chorzów, Warszawa, Wrocław, Żywiec – mamy możliwość zobaczenia czegoś, co się nigdy nie powtórzy. Każda edycja jest skrajnie różna i przez to niepowtarzalna. Razem Ci wszyscy ludzie zebrani w jednym miejscu, tworzą bardzo nieprzewidywalną grupę artystów. Czego możemy się spodziewać? Co możemy usłyszeć i w jakiej formie? Tego nie wie nikt. To się dzieje, to się tworzy, to nastaje.

Przedsmakiem jest naprawdę świetny singiel promujący to wydarzenie – „Elektryczny”. Kawałek porywający, ciekawy, świeży. Świetne wokale Dawida Podsiadło oraz Moniki Brodki. Takie rzeczy tylko podsycają apetyt na wydarzenie. Żywiec Męskie Granie 2014 to warta uwagi pozycja na naszym rodzimym rynku muzycznym. Projekt prowadzony przez Katarzynę Nosowską zdaje egzamin każdego roku i cieszy się niesłabnącym powodzeniem.

Pozostaję w oczekiwaniu na wybuch emocji na Wrocławskim koncercie, który odbędzie się 23 sierpnia w kompleksie Hala Ludowa Pergola.

Jedna myśl na temat “ŻYWIEC MĘSKIE GRANIE 2014 … CZAS ZACZĄĆ !!!

  1. Byłam na każdym koncercie. W zeszłym roku nawet w dwóch miastach. Zawsze jestem zachwycona. W pamięci na długo zostają te występy. Już czekam na tegoroczne koncerty.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s