Short // Shot – „A Million Ways to Die in the West”

 

 

Milion strzalka niebieska dol

 

 

„Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie” to opowieści o Albercie, tchórzliwym hodowcy owiec. Gdy Albert wykręcił się od uczestnictwa w tradycyjnej strzelaninie, jego kapryśna dziewczyna rzuciła go dla innego. Tajemnicza nieznajoma, która właśnie przybyła do miasta, pomogła Albertowi odzyskać wiarę w siebie, a co więcej para zaczęła mieć się ku sobie. Niestety, w mieście zjawił się również mąż kobiety, notoryczny przestępca, dysząc żądzą zemsty. I oto Albert musi przetestować świeżo odzyskaną odwagę.

Tym razem mój typ w Short // Shot padł na ten tytuł. Powiem tylko – MASAKRA! Tak żenującego filmu już nie widziałem dawno. Humor na poziomie prostackim, ale to naprawdę na najniższym poziomie. Tak mnie to kuło w uszy, ze oglądać się nie dało. Nie wiem co reżyser ze swoją ekipą miał na myśli. Sam film gdyby był dobrze przemyślany, mógłby być bardzo inteligentnym szyderstwem z całego Dzikiego Zachodu. Jednak jak tak się zastanowić, to musiała by być produkcja europejska, a nie amerykańska. Sam film dla mnie nie był ani komedią ani westernem ani czym kol wiek bądź. Jedna wielka strata czasu. No chyba, ze ktoś lubi oglądać filmy po „piwku” to polecam. Przypuszczam, że po trzecim film będzie baaardzooo śmieszny. Żenujące jest również to, ze na taki obraz zgodzili się  Liam Neeson oraz Charlize Theron. Może chodzi o pieniądze, nie wnikam.

Nikomu nic nie narzucam, sami decydujecie co oglądacie. Dla mnie ten tytuł jest wielką porażką. Nic naturalnego, a do tego z ekranu bije prostactwo jak nigdy.

Jedna myśl na temat “Short // Shot – „A Million Ways to Die in the West”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s