Short // Shot – „SEX TAPE”

 

 

Sextaśma strzalka niebieska dol

 

Myślałem, że zostawię temat ale jednak nie, napiszę kilka słów związanych z tym tytułem  „Sekstaśma”. 

Małżonkowie robią sobie noc wolną od dzieci i postanawia urozmaicić swoje pożycie kręcąc seks-wideo. Niestety, kiedy budzą się rano, okazuje się, że film zniknął. Muszą go odnaleźć, zanim zostanie wykorzystany w niecnych celach

Po naprawdę fajnej  komedii z Cameron Diaz o tytule  „Inna kobieta”  postanowiłem zobaczyć  „Sekstaśmę” , oczywiście z założeniem dobrej zabawy. Bardzo szybko dostałem obuchem w głowę. Reżyser Jake Kasdan  zrobił sobie mało smaczne kino na niskim poziomie, które nie stało obok dobrej komedii. Otrzymujemy banalną, nudną mieszaninę gagów i sytuacji, a przesyt bezguścia sięga dna filmowego. Poziom żartów jest tak niski, że sięga mułu. Czasem naprawdę się zastanawiam czy amerykanów bawią te rzeczy, iż kręci się ich na potęgę? Przecież to wszystko jest tak bardzo żenująco marne, że aż wstyd firmować swoim nazwiskiem. Uważam, iż reżyser który kręci takie byle co nie ma się czym pochwalić. Tak naprawdę pomysł i technika nakręcenia czegoś dobrego jest sztuką samą w sobie. Nie każdy twórca to potrafi, jednak czasem lepiej się zastanowić, niż pokazywać światu podobne historie. Dziwi mnie także fakt, że w tym tytule zagrała Cameron Diaz. Ulubienica Ameryki w tak głupiej płaskiej produkcji, szkoda.

Temat byłby całkiem ok do wykorzystania, gdyby ktoś napisał scenariusz bardziej inteligentny, a nie opierający się na płaskich żartach. które tutaj obserwujemy. Historia mogła być pokazana w inny sposób, gdyby ktoś ruszył głową i nakręcił komedie na poziomie. „Sekstaśma”  to kolejny bubel z rodem USA wypuszczony by … poczekajcie, bo już sam nie wiem po co.  Dla zabawy? NIE!   Dla spędzenia dobrze czasu w kinie? NIE!  Dla kogo w ogóle kręci się takie filmy ? Sam nie wiem, może mi odpowiecie na takie pytanie?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s