„KOCHAJ”

 

 

7734951-3

 

 

Sawa wkrótce wychodzi za mąż za Jurka, o którym jej przyjaciółki mówią: „facet marzeń z wmontowanym genem idealnego męża i ojca”. Jednak Sawę zaczynają ogarniać coraz większe wątpliwości, czy to właśnie Jurek jest tym jednym, jedynym… Zwłaszcza, że na horyzoncie pojawił się przystojny aktor – Krzysztof. Do ceremonii zostało kilka godzin. W umówionym miejscu zbiórki, przed wieczorem panieńskim, stawiają się najlepsze przyjaciółki Sawy – lubiąca adrenalinę Anka, miłośniczka Orientu Weronika i perfekcyjnie zorganizowana gwiazda telewizji Oliwia. Nie ma jedynie przyszłej panny młodej.

Wczoraj miałem przyjemność zobaczyć naszą kolejną rodzimą produkcję w rytmie komedii obyczajowej. Powiem szczerze obawiałem się tego filmu, pod względem czegoś siłowego. Miałem jakieś nieodparte wrażenie, że ktoś na siłę chce zrobić Kac Vegas w żeńskiej odsłonie i do tego po Polsku.  Jednak, aby się przekonać musiałem ten tytuł zobaczyć. Na szczęście moje przypuszczenia się nie sprawdziły i spędziłem dość przyjemnie czas oglądając rozterki sercowe kilku przyjaciółek oraz mężczyzn. Spokojnie mogę napisać, iż film nie jest zrobiony na siłę, a wręcz wychodzi wszystko fajnie i naturalnie. Reżyserka oraz współscenarzystka obrazu Marta Plucińska nadała całej historii odpowiedni życiowy tor. To co widzimy na obrazie po prostu  się dzieje, każdy z nas może takie rozterki przechodzić, czy nawet wręcz przechodził. Serce nie sługa, nigdy nie wiesz kiedy Ciebie zaskoczy. Ważne  w tym wszystkim jest to, by dwoje zakochanych było siebie pewnych i czuło to samo.

Film „Kochaj” to komedia dla mężczyzn oraz kobiet. Miłość dotyczy każdego bez wyjątku. Jeżeli nadchodzi, to myślę, że nie ma się co przed nią bronić. Bywają chwile zastanowienia, niepewności … , ale jeżeli czujemy, iż to własnie to to idźmy wspólnie tą drogą ;). Tak jak nasze tytułowe bohaterki, które mają swoją historię. Niby wszystko zaczyna się na „przed” ślubie Sawy a kończy na historii kilku osób, do tej pory nie znanych sobie. W filmie mamy fajne role i do tego fajnie zagrane. W produkcji zagrały Olga BołądźRoma GąsiorowskaAleksandra PopławskaMagdalena LamparskaMałgorzata Kożuchowska natomiast ze strony męskiej zagrał między innymi Piotr MachalicaMikołaj RoznerskiMichał Żurawski. Było widać, iż każdy z nich potrafił wejść w swoją rolę, co dało naturalny efekt i przyjemnie się oglądało.

„Kochaj” myślę, że jest udanym filmem podanym w lekki, sympatyczny sposób.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s