„W starym, dobrym stylu” – „Going in Style”

 

 

going_in_style

 

 

Trzej najlepsi kumple – Willie, Joe i Al decydują się przełamać stereotyp spokojnych emerytów i po raz pierwszy w życiu zejść ze ścieżki prawości, kiedy ich fundusz emerytalny zostaje zlikwidowany. Aby samodzielnie opłacać swoje rachunki i nie stać się ciężarem dla najbliższych, trzej zdesperowani przyjaciele stawiają wszystko na jedną kartę i postanawiają napaść na ten sam bank, który pozbawił ich pieniędzy.

Co może się dziać jeżeli w jednym miejscu spotkają się Morgan FreemanMichael Caine oraz Alan Arkin? Myślę, że odpowiedzieć można tylko w jeden sposób – będzie się dziać WSZYSTKO! Ci bonzowie kina nie poddają się swojemu wieku i prą do przodu w kolejnych rolach, powodując że widz siedząc przed ekranem po prostu dobrze się bawi. W starym, dobrym stylu w reżyserii Zacha Braffa to kino dla każdego. Film, który swoją płynnością, lekkością oraz dobrym humorem powoduje, że chcemy go oglądać. Świetnie zagrane role sprawiają, że lubimy głównych bohaterów i im kibicujemy, by wszystko się udało, tak jak to sobie zaplanowali 🙂 Mówi się, że zbrodnia nie popłaca, jednak w tym przypadku chyba jest odwrotnie. Przez 1 godzinę 30 minut uczestniczymy w pewnym planie, który musi zostać perfekcyjnie zrealizowany. Jakie to pomysły potrafią się zrodzić w głowie, gdy zostajemy przyparci do muru i trzeba zacząć coś działać, by nie zostać na całkowitym lodzie. Jeżeli ma się jeszcze w sobie ikrę, siłę do działania oraz głowę na karku to jak pokazuje opowiedziana historia, można zdziałać cuda 🙂 oczywiście nie w dosłownym znaczeniu tego słowa, ale rzeczywistość zostanie zagięta.

Podczas oglądania wręcz widać, że na planie musiała panować fajna i lekka atmosfera, gdyż całość nie jest męcząca i powoduje, że film dobrze się ogląda. Jeżeli chcecie napaść na bank z trzema „prawie” emerytami, to koniecznie musicie zobaczyć ten tytuł.

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s