„Synalek” – „Mon poussin”

 

 

259464

 

 

Rodzice Vincenta traktują go jak małego chłopca, mimo, że dawno skończył 18 lat. Kiedy ich syn zostaje porzucony przez swoją pierwszą, wielką miłość i wpada w czarną rozpacz, postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce. Przecież nikt lepiej nie obrzydzi wrednego dziewuszyska, niż kochający nad życie rodzice! Szybko układają program miłosnego detoksu, który jest tak wyczerpujący i intensywny, że nie oprze się mu żadne złamane serce… Wszystkie chwyty dozwolone!

Jak tu nie kochać francuskich komedii 🙂 Po raz kolejny dostaję dowód na to, iż Francuzi po prostu potrafią rozbawić człowieka w sposób naturalny, co zawsze się sprawdza. Ostatnio trafiłem na tą komedię i świetnie spędziłem czas  wchodząc w życie pewnej rodziny, która z czasem okazuje się nie w pełni „normalna” 🙂  Reżyser Frédéric Forestier przedstawia nam zwariowaną historię dwóch światów, Mamy świat dorosłych oraz świat nastolatka. Na pierwszy rzut oka, są to światy diametralnie odmienne, rządzące się swoimi prawami. Jednak jak przyjrzymy się temu bliżej, okazuje się, iż tak naprawdę są takie same, tylko mają inny wymiar spojrzenia. O tym właśnie jest ta zwariowana komedia. Rodzice kontra dzieci, dzieci kontra rodzice. Między tymi różnymi relacjami, jest miłość, która towarzyszy wszystkim, bez względu na wiek. Coś co może się wydawać wspaniałe, wcale takie nie musi być. Nagle w którymś momencie się budzimy z letargu i zadajemy pytanie – dokąd to dąży? gdzie zgubiliśmy siebie? Co zrobić, by to naprawić?! Przez tą 1 godzinę 37 minut zostaniemy wciągnięci w wir różnych wydarzeń, które zaczną się dziać w obydwóch światach. Na szczęście mamy siebie i jedni zaczną pomagać drugim. Co z tego wyjdzie? To będziecie musieli zobaczyć sami.

„Synalek” to tytuł dla każdego, na każdą porę dnia czy wieczora. Nie ma czasu na nudę. Każdą minuta jest wypełniona tą przyjemnie wesołą fabułą. Czujemy , że nikt niczego nie robi na siłę, co pozwala nam się jako widzom odprężyć i dać się wciągnąć w ten wir sytuacji rodzinnych. Komedia lekka, przyjemna, naturalna. Gwarantuje, że szczerze się uśmiejecie na tej hitorii 🙂 POLECAM>

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s