MOJE // WYRÓŻNIENIA // WYDARZENIA

 

10 lutego 2017 roku BIERKI // SZTUKI był gościem programu DAB+ FILM w którym prowadzącymi są Krzysztof Majewski oraz Miłosława Bożek. W trakcie tego spotkania rozmawialiśmy o blogu oraz o filmie. W przyjemnej atmosferze minęło kilkanaście minut.

 

radio-8

radio-7

radio-6

radio-5

radio-4

radio-3

radio-2

radio-1

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

rklogo

 

Zapraszam Was drodzy czytelnicy do posłuchania audycji Kultura DAB+ Film z prowadzącymi Krzysztofem Majewskim oraz Milą Bożek  w Radio Wrocław Kultura. W piątek 10 lutego 2017 r.  o godzinie 17:45 będę gościem tej audycji. Będziemy rozmawiać min. o blogu BIERKI // SZTUKI jak i o samych filmach.

ZAPRASZAM  🙂

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Otrzymałem informację, że https://bierkisztuki.wordpress.com/ zakwalifikował się do finału konkursu Blog Day 2012! Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbyło się, 31 sierpnia, o godzinie 17.00 w sali konferencyjnej w Pasażu Grunwaldzkim. Jak na krótki okres istnienia tego bloga to nie lada wyróżnienie. Z kilkudziesięciu blogów ten znalazł się w 20-ce  finalistów. To już jest mały sukces i wielka przyjemność.

Jury o blogu:

dr Bartłomiej Łódzki (medioznawca z Dolnośląskiej Szkoły Wyższej): Niebanalne zdjęcia, intrygujące kadry, ciekawe przemyślenia o sztuce. Autor poszukuje, jak sam pisze, ciekawostek świata. Temat wydaje się zatem studnią bez dna. Blog pozwala spojrzeć na sztukę z różnych perspektyw.

Ewelina Kodzis (blogerka – laureatka zeszłorocznego konkursu): Żeby napisać dobrą recenzję filmu, warto ten film najpierw zobaczyć. Wydawałoby się, że to oczywiste, jednak w praktyce nie zawsze to tak wygląda. Na szczęście Przemysław Mielczarski, autor blogu Bierki sztuki, trzyma się tego tradycyjnego, sprawdzonego sposobu…

Lucyna Róg (dziennikarka wrocławskiej Gazety Wyborczej) : Autor nie tylko recenzuje filmy czy książki, ale także dzieli się swoimi odkryciami. Blog szczery, w którym nie wyczuwam pozy na nie-wiadomo-jak-świetnego-recenzenta, co zawsze razi mnie na podobnych blogach.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Nominacja – Very Inspiring Blogger Award

very-inspiring-blogger-fictional-machines

 

Z nieśmiałością ale również zadowoleniem dziękuję za nominację przyznaną przez Sza_piski. Dzięki temu widzę, że dostrzegacie to co mam do przekazania w prosty sposób. Pisząc bloga, robię to z przyjemnością z myślą o swoich czytelnikach, ludziach którzy śledzą wpisy, komentują je, dyskutują, wymieniają się spostrzeżeniami. To naprawdę fajna sprawa. Właśnie dlatego warto uczestniczyć w takich społecznościach i nawiązywać kontakty poprzez tą formę.

Ten blog  Bierki // Sztuki  jest moim spojrzeniem na sztukę szeroko pojętą. Po prostu mam ochotę dzielić się tym, co zobaczyłem w sposób naturalny i prawdziwy, bez nacisku narzucania czytelnikowi, że coś musi. To zapisy tego czego doświadczam przy oglądaniu sztuk teatralnych  i filmów czy też przeczytanych książek. Bardzo jest mi zawsze miło, gdy widzę że czytanie tego co „tworzę” sprawia przyjemność innym ludziom. Wtedy wiem, że warto to robić.

Sam z wielkim zainteresowaniem czytam i śledzę to co piszą inni. Jest wiele naprawdę ciekawych blogów o różnej tematyce, w które mogę się w głębić i poznać nowe, a co było dla mnie nieznane.

TA NOMINACJA JEST ZACHĘTĄ I WIELKIM KOLEJNYCH KOPNIAKIEM, DO TEGO BY BLOG PROWADZIĆ Z WIELKĄ OCHOTĄ I ZAPAŁEM, KTÓRY MNIE NIE OPUSZCZAŁ NIGDY 🙂

5 myśli na temat “MOJE // WYRÓŻNIENIA // WYDARZENIA

  1. Świetny blog kulturalny. Naprawdę wiele ciekawych tytułów tutaj wychwyciłam. Będę śledziła kolejne kroki i propozycje.

  2. Podoba mi się twój blog.Forma prowadzenia bardzo mi odpowiada i zawsze potrafię znaleźć coś dla siebie w propozycjach jakie opisujesz. Ważne jest to, że to jest Twoje zdanie i nikomu nic nie narzucasz. To co czujesz opisujesz ze swojego punktu widzenia. Propozycja jest rzucona w eter i każdy ma prawo wyboru co zobaczy. Pozdrawiam i czekam na kolejne wpisy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s